Šokující informace! Američané znásilnili 190 000 německých žen. Bandité v uniformách US Army ve Francii.

11. 05. 2015 14:42:54
Jsou vykreslováni jako stateční osvoboditelé. Avšak při tomto "osvobozování" znásilnili skoro milion žen a dívek v Evropě. Doposud médii předkládaný obraz statečných spojenců ze západu v čele s Američany padl.

Jejich skvělý obraz zle pošramotila německá historička Miriam Gebhardt, která ve své knize Als die Soldaten kamen (Když přišli vojáci) uvedla, že právě američtí vojáci mají na svědomí až třetinu případů sexuálních zločinů po pádu Třetí říše.

Ačkoliv různá zvěrstva, znásilňování, rabování a podobné excesy vojáků Rudé armády jsou zmapovány, málokdo ví, jak zločinně se chovali američtí vojáci v letech 1944-1945 při svém postupu Evropou a Německem. Tvrzení o násilnické Rudé armádě se v západních zemích i u nás tradovalo od konce války a vytvářel se falešný dojem, jakoby vojáci ostatních spojeneckých vojsk byli svatouškové, kteří při dobývání Německa rozdávali kolem sebe jen radost, čokoládu a květiny.

Německá historička Miriam Gebhardtová, která vyučuje na univerzitě v Kostnici na jihozápadě Německa, došla díky rozsáhlému archivnímu studiu k šokujícímu zjištění. Ze zhruba 860 000 znásilněných německých žen a dívek připadá podle autorčina výpočtu asi třetina (270 000) na západní vojáky: zhruba 180 000 jich znásilnili Američané, 50 000 Francouzi, 30 000 Britové. Sověti mají podle ní na svědomí nejméně 590 000 znásilnění. Gebhardtová navíc vyvrací, že to byl – jak se někdy říká – jen dobrovolný sex „za nylonky a čokoládu“. Komentuje to slovy: „Bezpočet žen bylo znásilněno vojáky, kteří věřili, že si s nimi mohou dělat, co chtějí.

Americká armáda se chovala obdobně i ve Francii. Další historička, Mary Louis Robertsová, profesorka historie na Univerzitě ve Wisconsinu, píše ve své nové knize „What Soldiers Do: Sex and the American GI in World War II France“, kde nemilosrdně ničí idealizovaný obraz válečných hrdinů a píše o stejných zločinech, které tu byly páchány na ženách. Například starosta města Le Havre byl v roce 1945 zavalen stížnostmi na sexuální útoky a na „režim teroru uvalený bandity v amerických uniformách“.

V tomto týdnu, kdy si celá Evropa i svět připomínají 70.výročí od konce 2.světové války, odvysílala německá veřejnoprávní televize ZDF dokument o "zločinech osvoboditelů". ( Jaký to opak naší ČT! ) Dokumentaristé Annette Harlfinger a Michael Renz "objevili" válečné zločiny západních spojeneckých vojáků. V dokumentu s názvem "Zločiny osvoboditelů" se prezentují hrůzné americké válečné zločiny bez zlehčování německé viny.

Přesto dnes nikdo netvrdí, že by Američané za druhé světové války neosvobodili Francii a jiné evropské země, ale pouze je „dobyli“.

Je smutný pohled na různé nenávistné Štětiny, Kalousky, Klvani a další najaté, bojechtivé vykladače "jediné pravdy" a jim podobné falzifikátory dějin. Dějiny bychom neměli znásilňovat a dělat z nich děvečku momentální politiky a politikaření.

Vždyť válka je vždy prohrou nás všech. Je to selhání lidského rozumu.

Možná si to pouze dnešní váleční štváči neuvědomují, ale Mír není porážkou toho druhého, mír je vítězstvím všech.

  Autor: Arnold Lička | pondělí 11.5.2015 14:42 | karma článku: 39.77 | přečteno: 4244x

  Další články blogera

  Tato rubrika neobsahuje žádné články...

  Další články z rubriky Politika

  Renata Pospiechová

  Už jsme si zvykli

  Už jsme si tak nějak zvykli. Zvykli jsme si na to, že máme trestně stíhaného premiéra. Komu to vadí ?

  21.2.2019 v 21:04 | Karma článku: 12.55 | Přečteno: 210 | Diskuse

  Michal Svoboda

  Začíná Česko - Polská válka?

  Jen v rovině medií a následných kontrol samozřejmě. My jim zkontrolujeme maso, oni nám pivo a při tom padne spousta silných obvinění na adresu druhé barikády.

  21.2.2019 v 20:33 | Karma článku: 9.70 | Přečteno: 338 | Diskuse

  Lubomír Stejskal

  21. 2. 2019: Postřehy z jednoho předvolebního dne

  Bylo to ovšem den - milník, neboť do jeho 22. hodiny místního (izraelského) času bylo nutné uzavřít seznamy kandidátů pro dubnové volby do Knesetu. To také znamenalo dokončit formování volebních aliancí.

  21.2.2019 v 20:02 | Karma článku: 4.58 | Přečteno: 120 | Diskuse

  Beata Krusic

  " Tajná hudební zbraň"-(Winston Churchill)

  "Svatá válka". Slavná píseň, jejíž sílu a neuvěřitelné poselství uznal i britský premiér Winston Churchill. Učinil tak na jaltské konferenci v roce 1945, kdy ji vyslechl v podání Alexandrovců.

  21.2.2019 v 18:30 | Karma článku: 13.12 | Přečteno: 334 | Diskuse

  Jan Zíma

  Mike Pence. "Nebezpečná hra s Iránem musí skončit !"

  Před několika dny jsem se velmi pobavil, když jsem viděl záběry z bezpečnostní konference jež se konala v Bavorském Mnichově. Zejména zábavný, byl projev Amerického ministra Mika Penceho.

  21.2.2019 v 17:45 | Karma článku: 27.75 | Přečteno: 608 |
  Počet článků 10 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 5764

  Stále ještě pracující důchodce.

  V bývalém režimu všechny noviny měly stejné nebo podobné zprávy.  Političtí novináři nadšeně vzhlíželi k velkému bratrovi s nejlepší armádou na světě, "vyráběli" nepřátele, proti kterým nás štvali. Strašili válkou, překrucovali pravdu, zamlčovali události, šířili lživé informace, oddaně sloužili svému pánu bez ohledu na pravdu, etiku, morálku a čest. Náš velký "ochránce" je školil a oni psali podle jeho přání. Bezohledně se snažili manipulovat s veřejným míněním a kdo měl jiný než oficiální názor, byl označen za nepřítele. Z novinářů se staly prodejné presstitutky. Věřit tehdy televizi nebo novinám znamenalo ztrátu zdravého úsudku a z člověka se stal soudruh, i když nebyl v KSČ.

  Ano přátelé, tak to tehdy bylo.

   

   

  Najdete na iDNES.cz